Шаховий турнір
Шаховий турнір

Поділитися новиною:

Шаховий турнір

.

17 лютого 2022 року в приміщенні КЗ «Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся Шаховий турнір, який присвячений 79-й річниці визволення Дворічанщини від німецько-фашистських загарбників в роки Другої Світової війни. 

В змаганнях взяла участь команда Тавільжанського ліцею (керівник Шахов О.Г.) у складі Єлізаров Олександр, Романов Ярослав, Спаський євгеній та Івонін Кирило.

Змагання відбувались за швейцарською системою, у 7 турів.

У ході запеклого протистояння на шахових дошках Єлізаров Олександр і Романов Ярослав вибороли по 4 очки, Івонін Кирило – 3,5 очки а Спаський Євгеній здобув ІІ місце у особистій першості серед юнаків 5-11 класів, показавши неабияку волю до перемоги, за що отримав грамоту. Вітаємо нащих шахістів!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: tavilzhanska-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15636 | Переглядів: 135Дата публікації: 18:18 21.02.2022
Директор

Кононенко Надія Василівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (стаття 30 закону України "Про освіту" )
Стаття 30 закону України "Про освіту"Статут закладу освітиСтруктура та органи управління закладу освітиКадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовамиОсвітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиЛіцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освітиМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт про діяльність закладу освітиПравила прийому до ліцеюУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиПоложення про внутрішню систему забезпечення якості освітиКошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених
Інформація для батьків
Організація гарячого харчування в ліцеїПоради батькамНова українська школа

Шановні батьки!

Ваша дитина стала школярем. Життя її дуже змінилося. І психологічне значення цієї зміни нам вже відоме - це зміна провідного типу діяльності.

"Моє заповітне бажання - передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити", - звертався в листах В.О. Сухомлинський до своєї доньки. Чи багато знайдеться батьків, які не підписалися б під цими словами видатного українського педагога.

Реалії ХХІ століття вкладають у поняття "уміння жити" свій осучаснений зміст. Хоча словосполучення "життєва мудрість" замінене на "життєві компетенції", постійним залишається прагнення педагогів і батьків допомогти дитині стати щасливою, знайти своє місце в житті.

Пошук