Змагання з футзалу
Змагання з футзалу

Поділитися новиною:

Змагання з футзалу

.

У Тавільжанському ліцеї відбулися змагання з футзалу серед вихованців КЗ ДЮКФП «Юність» 2013-14 р.н. до Дня Святого Миколая. В них взяли участь команди Тавільжанського та Вільшанського ліцеїв та Пристанційної гімназії (учні 1-3 класів).
У першій грі команда «Моноліт» з Тавільжанки (керівник гуртка Мажулін В.С.) перемогла «Метеор» з с. Дворічне (керівник гуртка Дорошенко В.А.) 10:4. У другому турі вільшанці (керівник гуртка Сєвєрін Д.І.) перемогли той же таки «Метеор» - 10:6. У заключному матчі зійшлись лідери «Моноліт» та «Нива» з Вільшани. У напруженому поєдинку мінімальну перемогу одержали тавільжанці -5:4 і вибороли 1 місце. Другими фінішували учні Вільшанського ліцею, а футболісти з Пристанційної гімназії – треті. Кращими гравцями було визнано: Киричка Станіслава, Романа Романа та Бабая Володимира з Тавільжанського ліцею, Плескача Єгора та Бурцеву Діану з Вільшани, Хаботу Миколу і Якімова Олега з Пристанційної гімназії. Команди і учні були нагороджені кубком, грамотами, а також солодкими подарунками від Святого Миколая.
Вчителі, учасники змагань та їхні батьки висловлюють щиру подяку за допомогу у придбанні призів та подарунків Ковшарю Сергію Анатолійовичу.
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Альбом: Змагання з футзалу
Web-адреса: tavilzhanska-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15440 | Переглядів: 52Дата публікації: 14:15 21.12.2021
Директор

Кононенко Надія Василівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (стаття 30 закону України "Про освіту" )
Стаття 30 закону України "Про освіту"Статут закладу освітиСтруктура та органи управління закладу освітиКадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовамиОсвітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмоюТериторія обслуговування, закріплена за закладом освітиЛіцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освітиМова освітнього процесуНаявність вакантних посадМатеріально-технічне забезпечення закладу освітиРезультати моніторингу якості освітиРічний звіт про діяльність закладу освітиПравила прийому до ліцеюУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиПоложення про внутрішню систему забезпечення якості освітиКошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених
Інформація для батьків
Організація гарячого харчування в ліцеїПоради батькамНова українська школа

Шановні батьки!

Ваша дитина стала школярем. Життя її дуже змінилося. І психологічне значення цієї зміни нам вже відоме - це зміна провідного типу діяльності.

"Моє заповітне бажання - передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити", - звертався в листах В.О. Сухомлинський до своєї доньки. Чи багато знайдеться батьків, які не підписалися б під цими словами видатного українського педагога.

Реалії ХХІ століття вкладають у поняття "уміння жити" свій осучаснений зміст. Хоча словосполучення "життєва мудрість" замінене на "життєві компетенції", постійним залишається прагнення педагогів і батьків допомогти дитині стати щасливою, знайти своє місце в житті.

Пошук