Юні пожежники
Юні пожежники

Поділитися новиною:

Юні пожежники

09.04.2019.

09.04.2019 року у м. Куп'янськ пройшов ІІ (зональний, обласний) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. ДЮП "Експрес 101" на відмінно показала свої знання та навички поведінки в надзвичайних ситуаціях, продемонструвала художню майстерність та артистичність.Команда "Експрес 101" нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.Ми радіємо за високі результати з першої спроби. І бачимо попереду непідкорені вершини. Дякуємо дівчатам та керівникам команди, а також спасибі батькам за чудових дітей!

Альбом: Юні пожежники
Альбом: Юні пожежники
Альбом: Юні пожежники
Альбом: Юні пожежники
Альбом: Юні пожежники
Альбом: Юні пожежники
Альбом: Юні пожежники
Web-адреса: tavilzhanska-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11144 | Переглядів: 211Дата публікації: 12:08 03.05.2019
Привітання

Кононенко Надія Василівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (стаття 30 закону України "Про освіту" )
Інформація для батьків
Поради батькамНаказ "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"Нова українська школа

Шановні батьки!

Ваша дитина стала школярем. Життя її дуже змінилося. І психологічне значення цієї зміни нам вже відоме - це зміна провідного типу діяльності.

"Моє заповітне бажання - передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити", - звертався в листах В.О. Сухомлинський до своєї доньки. Чи багато знайдеться батьків, які не підписалися б під цими словами видатного українського педагога.

Реалії ХХІ століття вкладають у поняття "уміння жити" свій осучаснений зміст. Хоча словосполучення "життєва мудрість" замінене на "життєві компетенції", постійним залишається прагнення педагогів і батьків допомогти дитині стати щасливою, знайти своє місце в житті.

Наші випускники
Пошук
Версія для слабо- зорих